Ворожіння вільного стилю-простий і легкий спосіб дізнатися майбутнє, отримати відповіді на хвилюючі питання в режимі онлайн безкоштовно. У нас ви також зможите таро купить.

Тут представлена постійно поповнюється колекція кращих ворожінь на любов, відносини, роботу, кар’єру, гроші, багатство, сексуальність, особистість і здоров’я.

Ворожіння допомагає дізнатися, чи повернеться кохана людина, чи відбудеться примирення, яке майбутнє вашої пари і відносин між Вами.

Після того як ви почнете сеанс і розкладіть карти, зверніть увагу на позиції 1, 2, 3 – разом вони складають основу розкладу, на яку нанизуються інші карти. До переглянутих позицій додайте 4-ю, що розповідає про передбачувані плани партнера на Вас і про близьке майбутнє. Зверніть увагу на пункти 5 і 6 Як стратегії відносин, що допомагають або перешкоджають возз’єднанню. Чи опинилися серед шести карт розкладу фігурні-королі, королеви, рідше лицарі і пажі?

Фігурні аркани означають інших людей, а також якості особистості, що стали причиною нерозуміння і сварки. Придивіться, чи випали старші аркани (з назвами англійською). Їх ситуації надають трансформуючий вплив, і гостріше відчуваються: зіштовхуючи, примушуючи або даючи шанс прожити важливий для розвитку відносин досвід.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *