7 кращих бюджетних дронів для покупки в 2017 році

Останнім часом дрони стали супер популярними, як для професійного використання, так і для розважальних цілей. Якщо ви плануєте купувати такий безпілотний літальний апарат, добірка дронов до $150 від Lifewire допоможе зробити правильний вибір. Кращий з бюджету: Syma X5C

Ціна: від $45

Syma X5C — бестселер Amazon. Тривалість польоту цього дрона всього 7 хвилин, але низька ціна виправдовує таку незручність. Так, час зарядки — близько 90 хвилин, — дозволяє назвати його кращим у рейтингу.

X5C досить міцний. Великий плюс — доступність недорогих деталей, які можуть знадобитися у разі пошкодження дрона. Камера дозволяє знімати відео з роздільною здатністю до 720p, що цілком достатньо для зйомок. Апарат підходить для польотів, як в приміщенні, так і надворі. Однак, хоча в ньому і є балансування, рекомендується не використовувати його при сильному вітрі. Управління досить гнучке і зручне, дальність — 45 метрів, що цілком достатньо для початківців дронолюбителей.

Друге місце по бюджету: DBPOWER MJX X400W FPV Drone

Ціна: від $70

DBPOWER MJX X400W — зірковий бюджетний безпілотний літальний апарат, який дає вам багато можливостей. Що робить цю модель особливо цікавою, так це те, що вона знімає і відправляє відео високої чіткості 720p прямо на ваш телефон, який розміщується поверх пульта дистанційного керування. Те, що ви бачите на екрані телефону, — це те, що дрон бачить з неба.

Розміри MJX X400W складають 30 х 30 х 7,4 см і важить всього 113 гр. Акумулятор тримає близько 9 хвилин і вимагає 120 хвилин до повної зарядки. Це відмінні характеристики для бюджетного дрона. В апараті є «headless mode», який дозволяє не турбуватися про орієнтацію апарата. Який напрямок ви не вибрали, безпілотник відразу реагує і рухається у заданому напрямку. Ще одна цікава річ, пропонована цією моделлю, — сумісність з гарнітурами VR. Якщо у вас є гарнітура VR, ви можете побачити зйомки, що робить дрон у форматі 3D.

На Amazon ця модель отримала відмітки від 4,3 до 5 зірок.

Кращий для приміщень: OCDAY Indoor Mini RC Helicopter Drone

Ціна: від $70

Апарат повністю підходить для польотів у приміщеннях. Його розміри 8,4 x x 2,8 2,8 см, тому він легко поміщається в долоні. OCDAY RC Mini також як і попередня модель має режим «headless mode».
Ще одна чудова функція цього пристрою — «повернення в одне натискання». Вам потрібно натиснути одну кнопку на пульті ДУ і дрон автоматично до вас повернеться. Пристрій оснащений камерою HD для зйомки фотографій та відео.

Коментарі на Amazon кажуть про те, що OCDAY Mini Drone — це хороший варіант для першого дрона і відмінний подарунок для дітей. Також користувачі відзначають, що пристрій досить міцне і може витримати багато аварій.

Кращий для вулиці: MJX Bugs 3 Brushless Motor Quadcopter

Ціна: від $130

Коли ви шукаєте дрон для використання на вулиці, важливо звертати увагу на дві речі: сильний, міцний двигун, який може справлятися з вітром і здатність літати на далекій відстані від передавача. Враховуючи ці критерії, MJX Bugs 3 є явним переможцем у категорії для відкритого повітря.

Безпілотник може літати на відстані до 500 метрів від передавача, і, за твердженням виробника, тривалість польоту складає 18 хвилин від одного заряду. Однак користувачі відзначають, що тривалість польоту досягає не більше 15 хвилин. Ще одна цікава річ: MJX Bugs 3 обладнаний світлодіодними індикаторами, які допоможуть вам не втратити апарат під час нічних польотів. Майте на увазі, що ця модель не включає камеру.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *