Адвокат по уголовным делам

Від суми та від тюрми не зарікайся – говорить народна мудрість. І зовсім не обов’язково скоювати злочин, щоб стати підозрюваним, обвинуваченим. І чим раніше адвокат по кримінальних справах набуде процес – тим краще, оскільки кримінальна відповідальність – найважчий вид відповідальності, адже на кону доля конкретних людей, тому настійно рекомендуємо перед тим, як піти на допит або дачу пояснень, укласти договір з адвокатом і піти на допит разом з ним. А ще краще – укласти договір з адвокатом і мати його номер телефону під рукою, навіть якщо він ні разу в житті не знадобиться. Адвокат по кримінальних справах не допустить протиправних дій з боку органів досудового розслідування, вибере правильну тактику захисту, зробить всі необхідні дії для припинення кримінального переслідування або зведе до мінімуму негативні наслідки для підзахисного. У нас найкращій адвокат по уголовным делам.

Головне завдання адвоката – виявити всі обставини, які виправдовують або пом’якшують можливу відповідальність підзахисного.

Пам’ятайте – адвокат по кримінальних справах може надати правову допомогу не тільки особі, якій висунуто підозру чи обвинуваченому, а й свідку. Враховуючи, що свідок несе кримінальну відповідальність за свої свідчення, а часто може надалі стати підозрюваним або обвинуваченим, і саме тому участь адвоката в процесі допиту не буде зайвим.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *