Apple Watch

Apple Watch

Series 4 — це Apple Watch з передовим дизайном і сучасними технологіями. У цьому годиннику продумана кожна деталь: від просунутої архітектури процесора S4 до особливого вигину кутів в збільшеному дисплеї. Apple Watch-неймовірно персональний пристрій, який став ще потужнішим. Найбільший дисплей Apple Watch. Просто грандіозно. Тому ми пропонуємо Apple Watch купить .
Дисплей — найбільш вражаюча частина Apple Watch. У моделі Series 4 він ще більш просунутий. При його розробці ми поставили собі завдання збільшити площу дисплея, залишивши практично незмінними розміри корпусу і ресурс акумулятора. В результаті вдалося зробити рамку навколо екрану тонше, і це дозволило розширити робочу область більш ніж на 30%. А завдяки технології LTPO дисплей вийшов настільки енергоефективним, що цим годинником можна користуватися без підзарядки цілий день. Більше краси в кожній деталі.
Межі дисплея і його кути з особливим вигином ідеально повторюють форму корпусу. Такий дизайн виглядає неймовірно гармонійно і створює відчуття безперервної поверхні. А ще це дозволило максимально розширити межі зображення і сенсорної області екрану. Більше даних на кожному міліметрі.
В дизайні інтерфейсу використані всі переваги збільшеного дисплея. Тепер на екрані поміщається так багато корисної інформації і важливих деталей. Наприклад, на циферблаті «Інфограф» можна розмістити до восьми розширень. Це означає, У вас під рукою буде ще більше даних і можливостей. Ось це поворот. Інноваційне коліщатко Digital Crown.

Коліщатко Digital Crown було створено, щоб спростити навігацію по Apple Watch і не перевантажувати інтерфейс годин. При розробці Apple Watch Series 4 механізм роботи коліщатка був повністю переосмислений. Ми буквально зробили його заново. Наприклад, додали тактильний відгук — відчуття легких клацань при прокручуванні. Маленьке велике диво.
Це коліщатко завжди вважалося одним з найбільш філігранних рішень, створених інженерами Apple. Коліщатко Digital Crown в Apple Watch Series 4 стало ще більш функціональним і мініатюрним. Тепер у нього на 21% більше компонентів, при цьому вся конструкція стала на 30% компактніше.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *