Apple

Apple

Протягом останніх декількох місяців в мережі раз у раз з’являються чутки про реліз AirPods 2. Останні витоку натякали, що Apple планує випустити друге покоління фірмових навушників до кінця поточного року. Однак так вважають не всі. За даними відразу трьох джерел, які посилаються на перевірену інсайдерську інформацію, в 2018 році дебют AirPods 2 не відбудеться. Детальніше на https://applekiev.com.ua/category/remont-imac/.

Незважаючи на численні передумови, на презентації 30 жовтня Apple так і не представила AirPods 2. Відразу після конференції, аналітики заявили, що всі роботи над навушниками закінчені і вони надійдуть в роздрібну торгівлю до зимового святкового періоду. На думку експертів, таким чином, в Купертіно хочуть простимулювати продажі культової новинки.

Однак після того, як в інтернеті з’явилися перші чутки про анонс AirPods 2 до кінця 2018 року, більше ніякої достовірної інформації про нових навушниках не надходило. Згідно з новою версією інсайдерів, Apple в найближчі місяці не планує вихід AirPods 2.

Швидше за все, прем’єра нової ітерації бездротової гарнітури відбудеться на весняній презентації 2019 року. Не виключено також, що реліз AirPods 2 буде перенесений на літо і пройде в рамках традиційної конференції для розробників WWDC-2019. AppleKiev – Ваш помічник у сфері техніки Apple, який одним з перших в Києві та Україні почав працювати з продуктами Американського гіганта. В далекому 2007 році, коли ми тільки відкрилися, Apple випустила свій перший смартфон і з тих пір почалася нова епоха в світі техніки. Тоді наш сервіс починав свою роботу з однієї маленької кімнати і 2 працівників. Тепер ми – одна з найкращих і надійних компаній, яка пропонує гарантійне і післягарантійне технічне сервісне обслуговування техніки Apple.

AppleKiev (Сервіс) на сьогоднішній день надає повний перелік послуг з ремонту та обслуговування будь-якого продукту Apple. Крім цього у нас ви можете придбати оригінальні аксесуари, ми так само надаємо допомогу в покупці оригінальної техніки Apple.

Головні принципи в роботі нашої компанії AppleKiev

Професіоналізм і якість. Це означає, що будь-яка наша дія, будь то ремонт або установка програм на пристрій Apple робиться тільки професіоналами, кращим обладнанням і з кращими деталями і компонентами.

Відповідальність і гарантія. Сервісний центр AppleKiev завжди відповідально ставитися до будь-якого виду своєї діяльності і надає гарантію абсолютно всі свої послуги. Ми завжди дуже відповідально ставимося до будь-якого поставленого завдання.

Сучасність і своєчасність. В наші дні час — один із самих головних двигунів, тому ми завжди намагаємося не витрачати зайвий час клієнта і надаємо свої послуги в найкоротші терміни. Крім цього, ми постійно розвиваємося, тому що світ технологій щохвилини «йде вперед і нікого не чекає».

Постійність і прихильність. Ми завжди пам’ятаємо і любимо наших постійних клієнтів, робимо їм знижки і тішимо новинами світу Apple. Так само наші контактні дані не змінюються з дня заснування, і ви завжди можете нас знайти.

Репутація і довіра. Компанія AppleKiev протягом 10 років наполегливо заробляла свою репутацію та імідж. Тому ми завжди будемо дорожити довірою наших клієнтів і надавати кращі послуги.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *