Демотиваторы

Демотиватор (демотивационный постер) — різновид настінного плаката. Демотиватор пародіює мотиватори (плакати, призначені для створення робочого настрою), використовуючи схожі з мотиваторами зображення, але з підписами, формально спрямованими на створення атмосфери приреченості й безглуздості людських зусиль.

Подібно типовій мотиватору, формат демотиватора включає базове зображення в рамці, обрамлене щодо широкими, найчастіше чорними, полями і забезпечене по нижньому більш широкого поля гаслом, виконаним великим білим або жовтим шрифтом. Крім слогана багато демотиваційні постери містять текст-пояснення, виконане дрібним шрифтом, так чи інакше відтіняє змістове наповнення зображення та/або слогана. Демотиваційні постери з’явилися як пародія на мотиваційні постери (плакати) або мотиватори — вид наочної агітації, призначений створити відповідний настрій в школах, університетах і на робочих місцях.

Мотиваційні постери дуже часто бували нудні, тому широко розповсюдилася практика їх пародіювання, що зазвичай полягала в складанні постерів за таким же стандартом, але що викликають замість позитивних емоцій відчай, смуток і смуток. Подібні пародії і отримали назву демотивационных постерів.

Приклади демотиваторів можна знайти на численних ресурсах Інтернету. Тим не менш, все більше і більше картинок, званих «демотиваторами» та розповсюджуються в інтернеті, не відповідають самому поняттю «демотиваторы», а є просто гумористичними малюнками.

Нерідко для посилення епатуючого ефекту в демотиваторах використовуються тексти або зображення нецензурного або образливого характеру.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *