Экстракт горянки

З давніх часів вважається одним з кращих засобів для зміцнення організму і відновлення фізичних і психічних сил. Препарати і настої на основі цієї рослини потрібні для профілактики внутрішніх захворювань та вірусних інфекцій. экстракт горянки зміцнює імунітет, додає сил і повертає радість життя кожній людині. Особливо, горянка рекомендована до застосування людям середнього та похилого віку.
Сьогодні також експериментально доведено, що її активні елементи затримують старіння і перешкоджають відмирання клітин в організмі. Тому ще з давніх часів вважалося, що вона може продовжити молодість, а її регулярне застосування сприяє довголіттю Останнім часом актуальна тенденція, використання корейської горянки для ефективного відновлення кісткових тканин. Тому її часто застосовують для профілактики і лікування остеопорозу. Екстракт горянки сприяє відновленню і зміцненню кісток і суглобів, повертає їм бракує природний магній і кальцій. Тим більше що ціна препарату на багато нижче медичних хімічних аналогів. Один з найголовніших і корисних активних елементів горянки — Ікаріїн. Він допомагає захистити печінку від внутрішніх пошкоджень антибіотиками, ліками і токсинами. Сприятливо впливає на нормалізацію цукру в крові і покращує мікроциркуляцію. Також нещодавно було помічено, що ікаріїн покращує метаболізм і регулює транспортування кисню до м’язових тканин, таким чином, він активно сприяє зростанню м’язової маси, як природний стероїд. Тому горянка буде корисна для тонусу і краси тіла чоловікам і жінкам, які займаються спортом або фізкультурою. Спортсмени беруть її замість важких, небезпечних анаболічних засобів. А дівчата часто практикують і хочуть купити екстракт горянки при порушенні менструального циклу, а також для його пом’якшення.
Але все ж, найбільшу популярність корейська горянка отримала за свою якість афродизиака і ефективну допомогу при статевому безсиллі. Тому в народі її часто називають «рослинної віагрою» або «неовіагрой». Також вона цінується і купується за своє сильне ноотропное вплив.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *