Motorola Moto Z: Дизайн made in USA

Після багаторічної перерви бренд Motorola повернувся на український ринок, але вже в якості підрозділу Lenovo. Delo.UA протестувало новий флагман компанії — модульний телефон Moto Z. Компанія Motorola, свого часу покинула ринок України, повернулася з новим модельним рядом та інноваційним флагманом — модульним смартфоном Moto Z. Головне в новому девайсі — технічні характеристики, дизайн і технології, що використовуються.

Motorola завжди славилася нестандартним підходом до створення телефонів, і Moto Z не стала винятком. Корпус Moto Z дуже тонкий, всього 5,2 мм, виконаний з алюмінію, що застосовується в конструкціях військових літаків, і нержавіючої сталі. Це дає пристрою достатню міцність при видимій витонченості і легкості (діагональ — 5,5 дюймів, довжина — 155,3 мм, товщина — 5,2 мм). Зовнішнє і внутрішнє водовідштовхувальне покриття захистить смартфон від неприємних несподіванок. Примітно, що металевий корпус зовсім не робить Moto Z схожим на болванку — темна задня поверхня контрастує з металевим ободом.

Moto Z оснащений Amoled-екраном з високою контрастністю і роздільною здатністю Quad HD (QHD) — 2560×1440 пікселів, що удвічі більше, ніж Full HD.

Незважаючи на те, що Moto Z один з найбільш тонких смартфонів у світі, він оснащений акумулятором ємністю 2600 маг, а також технологією TurboPower, яка дозволяє смартфону після всього 15 хвилин підзарядки автономно працювати до 6 годин. Відзначимо, що перераховані характеристики складно назвати з ряду геть що виходять — подібна «начинка» зустрічається у багатьох флагманських моделей інших виробників. Однак є особливість, завдяки якій Moto Z можна сміливо вважати унікальним. Це модульний смартфон, який при необхідності може стати якісною фотокамерою, проектором, акустичної колонкою, може змінити свій зовнішній вигляд і збільшити ємність акумулятора. Такі можливості дає серія додаткових компонентів Moto Mods.

На відміну від спроб інших виробників реалізувати концепцію модульного смартфона, які складно назвати успішними через не зовсім вдалих інженерних рішень, розробникам Moto Z вдалося позбутися від недоліків. Модулі смартфона легко встановлюються як накладки на задню панель корпусу, що не впливає на монолітність корпусу.

Модуль Moto Insta-Share Projector дозволяє проектувати зображення діагоналлю до 170 см на будь-яку вертикальну поверхню і проводити презентації практично в будь-якому місці. Безперервний зв’язок під час тривалих поїздок забезпечить додатковий акумулятор Incipio offGRID Power Pack. Модуль Hasselblad True Zoom перетворює смартфон в якісну цифрову фотокамеру. Його розробили разом зі шведською компанією Victor Hasselblad AB, яка виробляє середньоформатні фотоапарати і фотообладнання. Модуль оснащений сенсором 1/2.3″ і об’єктивом f/3.5-6.5 з фокусною відстанню 25-250 мм, що еквівалентно камер 35 мм.

Підсумок

Moto Z — ненудний смартфон для любителів конструкторів. Відмінно підійде любителям оптимізувати гаджети «під себе», адже на даний момент це найбільш вдала реалізація ідеї щодо розширення можливостей смартфона.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *