Google перестане читати чужі листи

Багато користувачі зберігають інформацію в хмарних сховищах. Там можна зустріти і листи, і знімки, і особисті записи. Але нерідкі випадки, коли конфіденційна інформація потрапляла в треті руки, що викликає обґрунтоване побоювання. У Google зацікавлені, щоб довіра до них тільки зростало.

Компанія пропонує два варіанти сервісів: звичайний і платний G Suite, його використовують у великих компанія. Корпоративний варіант вже не проглядається для визначення ключових запитів рекламних кампаній. Пошуковий сервіс вирішив піти на зустріч і іншим користувачам.

Буде реклама, підібраний під конкретного клієнта, зовсім прибрана з Gmail? Однозначної відповіді поки немає. В блозі поштового гіганта (1,2 мільярда клієнтів) зазначено, що ящики їх користувачів не будуть скануватися для визначення переваг в рекламі.

До речі, в компанії Google запевняють, що тільки вони захищають користувачів від хакерських штучок (злом і фішингові атаки), а також спаму. І ясно, що крім пошти у пошукового гіганта є й інші варіанти збору інформації та показу реклами, що відповідає індивідуальним запитам.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *