IPhone 8 буде найдорожчим з усіх апаратів Apple

Десятий за рахунком і восьмий за найменуванням iPhone швидше за все, буде відрізнятися радикальним дизайном і суттєво оновленим функціоналом. Однак ці зміни можуть значно вплинути на вартість пристрою. Після незалежних звітів Nikkei, FastCompany і аналітика Apple Хв Чжі-Гоо, Goldman Sachs став четвертим найбільшим джерелом інформації про iPhone 8 (також званого iPhone 7S, iPhone X, iPhone Edition і просто iPhone), який зазначає, що цей апарат буде найдорожчим з усіх, які коли-небудь робив Apple.

У більш ранньої інформації йшлося про те, що iPhone 8 може коштувати $1 тис., але за даними Goldman Sachs з цієї цифри починається ціна нової лінійки: «Ми очікуємо, що iPhone 8 буде випускатися в моделях з 128 і 256 Гб за ціною $999 до $1 099 відповідно», — сказала аналітик Goldman Sachs Симона Янковського в замітці для Business Insider.

Таким чином, ціни на модельний ряд iPhone 2017 можуть виглядати наступним чином: IPhone 7S — від $649, IPhone 7S Plus — від $769, IPhone 8 — від $999. Додайте сюди податок з продажів і навіть початковий рівень iPhone 8 обійдеться більш ніж в $1 тис. Буде iPhone 8 коштувати цих грошей?

Хороша новина в тому, що, незважаючи на зростання ціни, звіт Goldman Sachs підтверджує всі найкращі зміни, які, як очікується, Apple внесе в iPhone 8. Вони включають в себе масивний новий 5,8-дюймовий OLED-дисплей, відсутність рамки екрану, видалення кнопки Home, біометричну аутентифікацію, чіпсет A11 і відсутність опції 64 Гбайт.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *