Короткофокусний проектор Мі лазерного проекційного телевізора від компанії xiaomi

Компанія Xiaomi продовжує розширювати лінійку продукції під брендом Mijia — розумних гаджетів, які належать до класу Інтернет речей. В цей раз компанією був представлений ультракороткофокусний лазерний проектор Xiaomi Mi Laser Projection TV, володіє можливістю створення домашнього кінотеатру з високою якістю зображення. За допомогою Mi Laser Projection TV користувач може переглядати відео на проекційних екранах діагоналлю від 80 до 150 дюймів, легко регулюючи розміри в залежності від величини стін в приміщенні. Проектор має вбудовану функцію автофокусування відеозображення, і виробники гарантують глибину різкості 0.233:1.

Технічні параметри Mi Laser Projection дозволяють розміщувати його в діапазоні від 5 до 50 см від поверхні, на яку буде проектуватися зображення. Висока чіткість зображення (за величиною діагоналі в 150 дюймів гарантується Full HD якість), чудова контрастність 3000:1 і світловий потік в 5000 люменів забезпечать високу якість трансльованого через проектор відео. Проектор Mi Laser забезпечений новітньою технологією покращення зображення ALPD 3.0 (Advanced Laser Fluorescence Display Technology).

Короткофокусний проектор Mi Laser Projection TV від Xiaomi (6 фото)

Для передачі звуку в проекторі передбачені 4 динаміка і можливість підключення зовнішніх джерел. Габаритні розміри проектора — 410 мм*210мм*88мм. Пристрій випускається в білому кольорі. Лампа проектора розрахована на 25 тисяч годин роботи, що дозволить користувачеві при перегляді одного двогодинного фільму в день експлуатувати Mi Laser протягом 12500 днів або 34 роки. Для зручності експлуатації виробники передбачили можливість підключення до проектора різних пристроїв — на задній панелі розташувалися 10 роз’ємів під різний тип підключення (HDMI, USB 3.0, 3 мм роз’єм для навушників і інші).

Придбати Xiaomi Mi Laser Projection TV можна буде вже з 4 липня, правда, поки тільки в Китаї. Анонсована вартість проектора — 9999 юанів, що відповідає 1470 доларів США.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *