Космічний телескоп Kepler знайшов сотні нових екзопланет

Космічний телескоп останнього покоління Kepler проводить роботу в сузір’ї Лебедя. Тут виявлено 219 потенційних екзопланет, десять з яких пристосовані для проживання. Враховуючи точність, з якою телескоп ідентифікує різні небесні тіла, можна сміливо стверджувати, що майже всі кандидати з часом підтвердять свій статус.

Космічний телескоп Kepler знайшов сотні нових екзопланет

Нагадаємо, за роки своєї роботи Kepler виявив більше 4000 екзопланет, майже 2500 пройшли спеціальну перевірку, яка передбачає довгий спостереження за кандидатами і вимагає значного часу. На 30 экзопланетах з цього списку, швидше за все, є вода, необхідна для життєдіяльності організмів. Всі вони по площі відповідають нашій Землі.

У процесі каталогізації знахідок вчені вирішили використовувати нову класифікацію. У першу групу фахівці включили скелясті тіла. Сюди ввійшла, зокрема, виявлена два роки тому Kepler-425b. Друга група складається з газоподібних тел. Сюди входять тіла меншого розміру, такі як невелика Кеплер-22b. Фахівці впевнені, що попереду ще багато цікавих відкриттів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *