Ликвидация разливов нефти

Відповідно до законом Російської Федерації розливи нафти і нафтопродуктів є надзвичайними ситуаціями та їх наслідки підлягають ліквідації.
Локалізація і ліквідація розливів нафти і нафтових продуктів повинна виконуватися багатофункціональним комплексом завдань, використанням технічних засобів і реалізацією різних методів. Використання технічних засобів ліквідації розливів нафти незалежно від характеру аварійного розливу нафтових продуктів і нафти, перші заходи щодо його усунення направляються на локалізацію нафтових плям, щоб уникнути подальшого розповсюдження та забруднення сусідніх ділянок і зменшення забруднених площ. Ми розповімо що це ликвидация разливов нефти.

Локалізація розливів нафтопродуктів та сирої нафти

У водних акваторіях засобами локалізації і ліквідації розливів нафти та нафтопродуктів є бонові загородження. Важливими функціями бонових загороджень є: запобігання розтікання на водній поверхні нафти, зменшення концентрації нафтопродуктів для полегшення прибирання, і тралення (відведення) нафти від екологічно вразливих районів.

Загороджувальні бони поділяються на: відхиляючі (бони нефтеограждающие БН) – для захисту берега від нафти і нафтопродуктів і огородження їх; сорбуючи (бони сорбуючі БСС) — поглинаючі нафту і нафтопродукти; надувні – дозволяють швидко розгортати їх в акваторіях; важкі надувні – огороджувальні танкер біля терміналу.
Після того як розлив нафти вдається локалізувати, наступним етапом стане ліквідація протоки.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *