Меламиновая кромка

Одним з ключових моментів облицювання меблевої поверхні є обробка кромки торцевої, щодо якості якої будь-який покупець може оцінити якість всього виробу в цілому.

При виготовленні меблів з деревостружкових плит застосовуються різні облицювальні матеріали. До них відносяться пластмасові або смоляні плівки, а також струганий і натуральний шпон. Одним з ключових моментів є обробка кромки торцевої, щодо якості якої будь-який покупець може оцінити якість всього виробу в цілому. У нас меламиновая кромка.

Меламінова крайка. Виготовлення
Кромка може виготовлятися безпосередньо з основного матеріалу, але існують також окремі рулонні кромочні матеріали, що мають широку гаму кольорів і текстур, що дозволяє здійснити підбір за кольором та текстурою основного покриття.
Відомо, що деревно-стружкові матеріали виготовляються з використанням спеціальної карбамідної смоли, яка склеює стружку в єдиний моноліт. А ось смола виготовляється з використанням формальдегіду, який досить токсичний.
Раніше при виготовленні меблів, на крайку, особливо внутрішній, звертали мало уваги. А адже відкрита поверхня сприяла виділенню в повітря токсичних речовин, що позначалося на здоров’я оточуючих. Сьогодні за допомогою меламиновой кромки можна легко замкнути покриває блоки оболонку, звівши практично до нуля випаровування формальдегіду.
Оскільки далеко не всі можуть дозволити собі придбання меблів з масиву дерева, деревно-стружкова основа залишається популярним матеріалом при виготовленні меблевих конструкцій для широкого кола споживачів, тим більше для громадських установ, в число яких входять дитячі та медичні.
Меламінова крайка. Переваги
Сучасні виробники меблів по достоїнству оцінили можливості меламиновой кромки. Адже вона абсолютно екологічно чиста і являє собою звичайну декоровану папір високої щільності, яка наклеєна на папірусову підкладку. Вона може бути одношаровою і багатошаровою – дивлячись скільки шарів папірусного паперу подклеено.
Кромка просочується меламіновими смолами і покривається спеціальним лаком, щоб вони не випаровувалися. А спеціальний клей-розплав, яким вона обробляється зсередини, дозволяє швидко і дешево здійснювати приклеювання.
Гідність подібного матеріалу — в широкому асортименті малюнка, так що підбір за кольором основного покриття проблеми не складе. Однак варто враховувати невелику товщину – до 0,4 мм, тому торцева поверхня повинна бути ідеальною, щоб при наклеюванні не проступали її дефекти. Тому така кромка більше підходить для обробки внутрішніх елементів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *