Монітори

Щоб дивитися фільми, грати в ігри, працювати з графічними програмами та офісними програмами, потрібен хороший монітор для комп’ютера. Виробники створюють стандартні і широкоформатні моделі з діагоналлю 15-40 дюймів. Класичні прилади до 22″ згодяться в офісі. Для мультимедійних файлів і обробки фотографій знадобиться широкоформатний девайс розміром як мінімум 24 дюйма. Компанії оснащують пристрою ємнісними сенсорними екранами. Вони зручні для графіки: за допомогою стилуса можна промальовувати тонкі лінії. Для комфортного транспортування підійдуть портативні монітори. Їх постачають знімною підставкою і кріпленням на стіну. Детальніше на http://acomp.com.ua/category/monitory.

Матриця
Вибору користувачів представлені девайси на базі TN, *VA, IPS і PSL. Моделі, оснащені TN-матрицею, мають невеликі кути огляду – 150 градусів. Завдяки швидкому відгуку (до 3 мс) такий монітор для ПК можна застосовувати в динамічних іграх (шутерах, гонках). Девайси на базі *VA володіють кращою передачею кольору, тому підходять для обробки фотографій, інтернет-серфінгу, роботи в офісі. Варіанти IPS або PSL (аналог IPS, створений компанією Самсунг) мають поліпшені кути огляду (178 градусів) і дають насичену картинку. Такі монітори підходять для перегляду фільмів, тривимірного моделювання, створення анімаційних роликів, монтажу відео. Вони також стануть у нагоді для неспішних ігор: симуляторів, стратегій.

Дозвіл
Щоб купити відповідний монітор для комп’ютера, звертайте увагу на дозвіл. Цей параметр впливає на якість зображення. Для мультимедійних файлів підійде РК-варіант з показником мінімум 1920 х 1080 пікселів. Це дозволить дивитися відео у форматі FullHD. Для графіки знадобиться більш високий параметр – 2560 х 1080 точок. Вибір представлені і монітори з форматом 4K. Такий дозвіл перевищує FullHD в 4 рази і дає максимально деталізовану картинку. Вибираючи рідкокристалічний монітор, придивіться до типу підсвічування: LCD або LED. Перший варіант має низьку ціну, другий – споживає менше енергії. Судячи з відгуків користувачів, ЛІД-дисплеї дають більш глибокі і насичені кольори, ніж ЛСД.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *