NASA розробить сверхзвуковое судно для цивільної авіації

Космічне агентство повернеться до проектів надзвуковий цивільної авіації. Вже найближчим часом фахівці приступлять до розробки X-plane. В процесі будуть використовуватися досвід успіхів та невдач літаків Concorde, а також останньої моделі QueSST.

NASA розробить сверхзвуковое судно для цивільної авіації

Нагадаємо, в рамках програми QueSST фахівцям вдалося вирішити проблему звукового удару — він заважає судну проходити звуковий бар’єр і розвивати достатню швидкість. На цю роботу урядом США в 2016 році було виділено 20 млн доларів і техніка вже пройшла льотні випробування в аеродинамічній трубі.

В нових планах команди Lockheed Martin і NASA — вдосконалення повітряного судна, його адаптація до пасажирських перевезень. В результаті техніка повинна безпечно літати над населеними пунктами і не викликати дискомфорту у їх мешканців.

Оскільки ряд складних технічних питань вже вирішено, швидше за все, нова ера надзвуковий цивільної авіації, незважаючи на необхідність значних інвестицій, чекає нас найближчим часом. За розрахунками NASA, на реалізацію технічної сторони проекту достатньо чотирьох років.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *