Нове багатофункціональне зарядний пристрій

Всім користувачам гаджетів добре відомі проблеми з їх зарядкою. Зручніше за все робити це вночі, але тоді може перегрітися акумулятор, і бували випадки, коли це призводило до його загоряння. Тому доводиться заряджати гаджети днем, тобто саме тоді, коли ними найактивніше користуються.

Враховуючи ці труднощі, розробники запропонували модель багатофункціонального зарядного пристрою BrightCharger і представили її на indiegogo. Принципова новизна пристрою полягає в тому, що він одночасно виконує функції запобіжника: як тільки батарея гаджета буде повністю заряджена, BrightCharger відключить живлення і до того ж повідомить про це користувача, захопившись зеленим.

Розробники врахували і те, що у гаджетів можуть бути різні роз’єми, тому BrightCharger виконує функції перехідника: його вставляють в розетку, а стандартний USB — роз’єм дозволяє підключати будь-кабель.

І ще одне доповнення цього багатофункціонального зарядного пристрою: воно може служити нічником. Досить перемкнути його на світлодіодну лампу, і загориться м’який білий світ, під яким навіть можна читати.

В даний час на indiegogo йде пошук інвесторів, щоб почати масовий випуск цього перспективного багатофункціонального зарядника. Мова йде про більш ніж скромну суму — $10 тис., а сам пристрій по передзамовленню буде коштувати всього $33.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *