Ogarden — домашняя грядка в колесе

Відсутність особистої присадибної ділянки не здатне зупинити тих, хто по-справжньому бажає споживати в їжу вирощені власноруч органічні продукти. На ринку вже не раз з’являлися домашні продумані теплиці і горщики, але OGarden відрізняється від усіх них не тільки своєю оригінальною формою, але і продуктивністю. Унікальний пристрій-колесо допомагає організувати гарний і стильний городик, забезпечуючи рослини всім необхідним.

В якості грунту в OGarden використовуються капсули з торфу. Пророщувати насіння потрібно зовні, потім сіянці переносяться всередину колеса. Через отвори, передбачені в ободі незвичайною і одночасно стильною новинки, можна подавати воду та добрива. Світлодіодне підсвічування створює всі умови для якісного фотосинтезу.

Кругла форма OGarden, як запевняють розробники, збільшує життєву стійкість рослин і, відповідно, їх врожайність. А ціна новинки в €897 окупить себе за рахунок економного витрати води, електрики і витрачається користувачем особистого часу. До того ж, гаджет може стати неймовірно привабливим завжди мінливим елементом декору кухні або іншого приміщення. Автори пристрою пропонують висаджувати ряд їстівний рослин, а також кущики томатів черрі, але, гадаємо, можна виростити власну клумбу з квітами.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *