One2One забезпечить синхронний переклад за допомогою IBM Watson

Починаюча компанія з Австралії Lingmo International випускає корисний пристрій One2One, що дозволяє здійснювати практично миттєвий синхронний переклад «безпосередньо у вухо».

Навушники One2One на нинішньому етапі володіють можливістю синхронного перекладу з восьми мов: англійської, японської, французької, італійської, іспанської, португальської, німецької і китайського. Крім того розробники успішно вирішили проблему з діалектами і використанням рідко вживаних сленгових слів, використовуючи потужності і штучний інтелект комп’ютера IBM Watson. Приємним бонусом для користувачів, які подорожують по світу, є можливість завантажити конвертер валют.

Ще одна особливість пристрою One2One — його автономність. Немає необхідності використовувати смартфон, перекладач працює самостійно, як окремий пристрій. Час переказу займає від 3 до 5 секунд. Пристрій за допомогою 3G-інтернету пов’язується з основним сервером — суперкомп’ютером IBM Watson. Розробники оцінили пристрій у 179 доларів США, а поставки стартують вже в цьому місяці.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *