Оригінальні годинник FES Watch U з дисплеєм на електронних чорнилах

Корпорація SONY почала в Японії роздрібні продажі годин FES Watch U, оснащених чорно-білим екраном E-Ink, який у даній версії розташований по всій поверхні хронометра, включаючи циферблат і ремінець. Така конструкція дозволить оперативно, шляхом натиснення однієї кнопки змінювати дизайн годин.

Дана серія годинників є другим поколінням і розвиває мінімалістичний дизайн оригінальної версії носимой електроніки, отриманої в результаті співпраці SONY і E-Ink. На відміну від першої версії нові годинники отримали елегантний обід з нержавіючої сталі, значно підняв запас міцності виробу і додав їм закінчений дизайнерський вигляд. Вага FES Watch U всього 75 грамів, товщина годин — 12 мм, а діаметр циферблата — 43 мм Захист від вологи класу IPX5/IPX7.

Додаток для смартфона FES Closet дозволить самостійно змінювати зовнішнє оформлення годин і ремінця. Так само SONY запропонує щомісячне оновлення готових дизайнерських оформлень, створених відомими художниками-дизайнерами. Акумулятори дозволяють працювати години в автономному режимі до 21 дня. Ціна на нові годинник стартує з позначки $417.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *