Поезд Москва — Санкт-Петербург

«Гранд Експрес» — приватний поїзд Москва — Санкт-Петербург — Москва. Виконуючи регулярні щоденні рейси з обох столиць, поїзд класу Люкс виходить за рамки традиційних уявлень про залізничному транспорті РЖД. Ми розповімо вам, про поезд Москва — Санкт-Петербург.

При ціні квитка, не перевищує вартість проїзду на звичайному фірмовому потязі, технічного оснащення, комфорту і якості сервісу «Гранд Експрес» – це готель на колесах, де кожному пасажиру люб’язно надається безліч послуг. У їх числі: гаряче харчування та напої, індивідуальні дорожні набори, високошвидкісної Wi-Fi Інтернет і цифрове ТБ на всьому шляху прямування, свіжа преса і багато іншого. У вартість всіх залізничних квитків (крім Економ і 1 клас Стандарт) вже включений трансфер.

«Гранд Експрес» вигідно відрізняється від інших залізничних складів і розкладом руху. Відправляючись з Москви і Пітера в 23:40 23:44 відповідно, нічний поїзд без зупинок менше дев’яти годин, що дозволяє повноцінно відпочити і насолодитися бездоганним сервісом в дорозі, прибуває з зручним запасом часу до початку робочого дня.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *