Шолом-ізолятор Helmfon

Нова розробка з дизайнерського бюро Hochu rayu дозволить підвищити ККД кожного співробітника у відкритому офісі формату open space. З допомогою шолома Helmfon проблема шуму і труднощів з концентрацією уваги на своїх справах вирішується в два рахунки.

Новинка виглядає як збільшена в розмірі копія головного убору байкера. Відмінну звукоізоляцію користувачеві гарантує його багатошарова структура: скловолокно, мембранна високотехнологічна тканина, а також додатковий шар спіненого поліетилену. А повну працездатність забезпечать материнська плата, потужний акумулятор, мікрофон, динамік і навіть лупа. Крім того, в Helmfon передбачено місце для телефону.

З допомогою такого шолома можна не тільки програвати відео і аудіо в абсолютній тиші (і, головне, не заважаючи своїм сусідам по офісу), але і редагувати фотоматеріали, а також влаштовувати презентації: шолом здатний працювати як проектор, досить прикріпити його до стіни. Можливість приймати участь в конференціях по Skype позбавить керівників від необхідності виділяти окреме приміщення під конференц-зал і максимально оперативно вирішувати актуальні питання. Співробітникам навіть не доведеться залишати своїх робочих місць. Модель буде доступна в декількох відтінках.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *