Token Ring — кільце, яке управляє всією електронікою

Компанія Token розробила інтелектуальний носій для зберігання персональних даних, таких як кредитні картки та паролі — Token Ring. Кільце використовує технологію Bluetooth і NFC і захищено сканером відбитків пальців.

Кільця перестають бути просто красивим аксесуаром, вони стають носієм інформації. Фахівці компанії Token розробили «одне кільце для управління всім».

Ці біометричні кільця (доступні в різних металевих виконаннях) зберігають особисту інформацію, таку як кредитні картки та цифрові паролі, навіть можуть розблокувати двері і запустити ваш автомобіль. Token співпрацював з кількома великими компаніями, щоб переконатися в функціональності продукту. Список партнерів включає в себе Visa і MasterCard для отримання фінансової інформації, а також Microsoft і Apple для зберігання паролів.

Пристрій захищений відбитком пальця, що необхідно для того, щоб надати користувачеві доступ до інформації, що зберігається на ньому. Існує оптичний датчик, який розпізнає, коли кільце знято. В цьому випадку воно блокується. Доступ до даних відновлюється після сканування відбитків пальців. Коли надіто кільце на палець і активовано, сигнал транслюється постійно з допомогою технологій NFC і Bluetooth.

Попереднє замовлення кільця вже доступний з доставкою в грудні. Ціна продажу складе від $249 до $299. Також доступні периферійні пристрої, що дозволяють відкривати двері і запустити свій автомобіль. Кожна з них коштує $100. У комплекті з базовим продуктом ці пристрої будуть продаватися за $399.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *