Установка плинтуса

Промислова компанія «Експерти сектора» пропонує повний спектр послуг по установці плінтусів будь-якої висоти і будь-якого периметра. Наші кваліфіковані досвідчені фахівці у влаштуванні підлоги виконають повний цикл робіт з монтажу, демонтажу, шліфуванню плінтусів.

Ми працюємо з усіма видами плінтуса — МДФ, поліуретан, дюраполимер, шпон, метал.

Професіонали нашої компанії оснащені повним комплектом інструментів для монтажу плінтусів DeWalt — американського виробника інноваційних високотехнологічних електроінструментів. У нас найкраща установка плинтуса киев.

Арсенал наших фахівців: торцева пила, ручна шліфувальна машина, ударна дриль, електролобзик, пилосос і установчий інвентар для укладання плінтуса.

Гарантія на всі види робіт — 4 роки.

Ви можете замовити установку, монтаж, укладання, демонтаж плінтусів у Києві та містах київської області: Конча-Заспа, Біла Церква, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Фастів, Яготин. Шановні клієнти, ми раді Вам повідомити про вступ в наш арсенал обладнання надсучасної і високотехнологічної торцевій пили DeWALT DWS 780 QS, яка забезпечить ідеальну підрізування навіть 18-ти (!!!) сантиметрового плінтуса, встановленого вертикально на платформі пилки врівень з бортами.

Відзначимо, що підрізування плінтуса тільки таким способом дасть ідеальний результат, так як створюється можливість підгонки плінтуса під криві внутрішні і зовнішні кути! Постійний моніторинг і покупка новинок топового обладнання дає нам право вважатися компанією екстра-класу. Так, ми — ‘Експерти сектора»!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *