Встраиваемые конвекторы

Деякі власники приватних будинків, облаштовуючи своє житло, відмовляються від традиційних батарей і вибирають замість них водяні радіатори опалення у підлогу. У нас встраиваемые конвекторы. Цей порівняно новий тип опалювальних приладів не зіпсує ні одного інтер’єрного стилю, і, крім того — відмінно підійде для кімнат і залів зі стінами, що мають панорамне скління. Вбудовується в підлогу радіатор:
Конвектора з допомогою теплової завіси створюють максимально ефективний захист від потоків холодного повітря, що виходить від дверних і віконних прорізів. Наприклад, обов’язково потребують теплової завіси стіни будинку з панорамним склінням, інакше приміщення буде швидко вихолоджують.

Цей прилад здатний створювати навіть у великому залі з високою стелею комфортні умови для перебування в ньому людини.

Для деяких приміщень з великим внутрішнім об’ємом радіатори вбудовані стають єдино можливим ефективним джерелом опалення, так як радіатори здатні рівномірно розподіляти нагріте повітря по всьому простору, завдяки додатковому поддуву.

Якщо конвектори встановлені уздовж засклених стіни або вікна, то він ефективно протистоїть утворенню конденсату, а значить, і появі скупченню вологи на укосах, чреватої освітою цвілі.

Будь радіаторів менш ефективний, ніж конвектор, і не здатний створити належну перешкоду для холоду від вікна або постійно відкривається двері. Крім цього, батарея, встановлена біля прозорої стіни, буде істотно псувати вигляд, заради якого, в принципі, і було влаштовано панорамне скління.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *