Яйцеобразный міні-дрон Kai Deng K130 Alpha за 36 доларів США

Серед різноманіття форм і технічних параметрів, що характеризують новітні безпілотні літальні апарати, виділяються оригінальні властивості і зовнішній вигляд маленького дрона від компанії Powervision Robot (Китай). У 2016 році китайці випустили досить вдалу модель Power Egg, виготовлену у формі яйця, зібравши на виробництво понад 15 млн. доларів США. В даний час компанія вирішила розширити ринок «яйцевидних» дронов, охопивши і бюджетний сектор. Представлена модель Kai Deng K130 Alpha не тільки менше за розмірами свого старшого побратима, але і коштує значно дешевше.

Відмінною особливістю Kai Deng K130 Alpha, крім оригінальної форми, можна вважати досить просте приведення безпілотника в робочий стан — пристрій розкладається одним натисненням кнопки. Встановлений датчик висоти і шестиосевой гіроскоп забезпечують стабільність польоту, високу маневреність, здатність зависати в точці, миттєво розгортатися в просторі і акуратно приземлятися. Контроль за польотом і управління «яйцем» K130 здійснюється за допомогою смартфона за допомогою спеціального додатка. Передача відео і фотоматеріалів можлива на відстані 40 метрів через Wifi в режимі реального часу.

У дрон Kai Deng K130 Alpha встановлена 0,3 Мп камера (640×480), акумуляторна батарея на 200 ма (6,5 хвилин автономного польоту і 6 — з активованою зйомкою). Час зарядки акумулятора Li-Po — до 45 хвилин. Одним з достоїнств безпілотника є висока ремонтопридатність — двигун дуже легко замінити навіть не фахівцеві. Трансформується дрон в робочий стан швидко, по натисненню кнопки. При цьому в складеному вигляді K130 має розміри 64 * 50 * 50мм, а в робочому стані — 126 * 126 * 64 мм. Невелика вага виробу — близько 32 грамів не дозволить використовувати дрон на вулиці — KaiDeng K130 Alpha буде здутий навіть легким подувом вітру. Дане пристрій пристосований для експлуатації в просторих приміщеннях, в малих кімнатах швидким і маневреним дроном також складно керувати. Виробник пропонує Kai Deng K130 Alpha в білому або чорному кольорі.

У китайських магазинах відкрита реалізація «яйцеподібних» БПЛ за цінами від 39,99 доларів США і на першому етапі навіть за пільговою ціною в 35,99 доларів США.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *